Strona główna
Dzisiaj jest 14-7-2024

bezpieczeństwo

Poufność i bezpieczeństwo transakcji  
 

Grupa Ufo balony szanuje prywatność wszystkich użytkowników witryny i zapewnia, że informacje osobowe i biznesowe udostępniając będą traktowane poufnie. Dane wykorzystujemy do zamówień, nie są udostępniane osobom trzecim, którzy nie są zaangażowani w obsługę zamówień. Grupa Ufo Balony korzysta z zebranych danych swoich klientów do następujących usług:

- Jeżeli złożyłeś zamówienie, posiadamy twoje imię i nazwisko, adres email, dane teleadresowe i kontaktowe do przeprowadzenia zamówienia i statusu bieżącego.

- Z Twoją zgodą wykorzystujemy twoje dane w celu informowania Cię o rozwoju strony internetowej i ofert specjalnych. Jeżeli nie jesteś zadowolony z tej usługi, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: ufobalony@gmail.com w celu wyłączenia jej.

- Grupa Ufo Balony zachowuje twoje dane na bezpiecznym serwerze. Przechowujmy dane o koncie, takie jak imię, nazwisko i adres, numer telefonu, adres e-mail i sposób zapłaty. Te dane nie będą wyświetlane przy każdym następnym zamówieniu, muszą być wypełnione ponownie.

- Z Twoją zgodą używamy twoich danych w ceku informowania Cię o rozwoju strony internetowej i ofertach specjalnych. Jeżeli nie jesteś zadowolony z tej usługi, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: ufobalony@gmail.com w celu wyłączenia jej.

- Grupa Ufo Balony nie będzie udostępniać Twoich danych osobom trzecim, będą dostępne tylko dla osób, które są zaangażowane w realizacji zamówienia. Nasi pracownicy i osoby trzecie są zobowiązane do ochrony poufności informacji bezwzględnie.

 

Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery